Сьогодні депутатський день у міській раді продовжився засіданням постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Дата: 27.02.2024 17:36

Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В роботі комісії взяли участь депутати: Сергій МАЛАХОВ і Еседуллах ХАНАЛІЄВ.

👉Депутати розглянули 15 нагальних питань порядку денного. Доповідали з цих питань керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

👉Заслухали та обговорили питання, які стосуються комунальної власності, а також звіт про хід виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2026 роки за 2023 рік, погодили зміни до Правил та Програми благоустрою території населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади.

👉В цілому засідання комісії відбулось жваво та конструктивно. Всі розглянуті питання одноголосно були погоджені та винесені для розгляду на пленарному засіданні міської ради.