До 105 річниці з Дня народження Миколи Олексійовича Лукаша у Кролевецькому ліцеї N2 чиє ім'я почесно носить заклад відбулося урочисте свято "Микола Лукаш: спадщина, спогади, пам'ять"

Дата: 28.02.2024 14:57

#До105річчязДнянародженняМиколиЛукаша

МИКОЛА ЛУКАШ: СПАДЩИНА, СПОГАДИ, ПАМ'ЯТЬ

27 лютого у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша відбулося урочисте свято "Микола Лукаш: спадщина, спогади, пам'ять" з нагоди 105 річниці з Дня народження Миколи Олексійовича Лукаша, чиє ім'я почесно носить наш заклад.

Оскільки 2024 рік оголошено роком Миколи Лукаша - всесвітньовідомого перекладача, поліглота, знавця майже 20 мов, Почесного громадянина Кролевця - у ліцеї заплановано проведення циклу заходів із метою вшанування пам'яті нашого земляка.

Окрім учасників освітнього процесу, на святі були присутні також гості: Зенченко Валентина Борисівна - Заслужена працівниця культури України, Почесна громадянка Кролевця, Почесна випускниця нашого закладу, Балашова Наталія Володимирівна - головний спеціаліст відділу освіти Кролевецької міської ради, Карась Людмила Олександрівна - директор Краєзнавчого музею Кролевецької міської ради;

Пластун Олег Вікторович - науковий співробітник Краєзнавчого музею Кролевецької міської ради та представники Публічної бібліотеки Кролевецької міської ради.

Глядачі мали змогу ознайомитися з неперевершеним життєвим шляхом Миколи Олексійовича, а також поринути в дивовижний світ перекладацького таланту скромного поліглота Кролевеччини.

Проведення свята було реалізовано завдяки співпраці учасників творчої групи, створеної для відзначення 105 річниці від Дня народження Миколи Лукаша: Школи О.Д., Бруяки Ю.С., Рогозової Т.О., Губаренко В.І., Суходуб Т.Е., Сірої Ю.В., Чуприни М.В., Петрикей С.М., Слухай А.С., Демченко І.Л., а також Грачової А.В., яка теж допомогла в підготовці до заходу.

Незважаючи на такий складний час, ми вкотре переконалися, що Кролевеччина подарувала генія, який невтомною працею досяг вершин світової слави, обезсмертивши своє ім'я.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=729392319406002&set=pcb.729393086072592