Щиро вітаємо команду-переможицю - Кролевецький ліцей N1, призерів, всіх учасників і їх тренерів із завершенням ІІ етапу проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» з волейболу серед юнаків

Дата: 29.02.2024 16:52

29 лютого 2024 року в спортивній залі ОЗ "Кролевецький ліцей №3" в рамках ІІ етапу проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» завершилися змагання з волейболу серед юнаків. Сьогодні згідно з жеребкуванням змагалися 3 команди закладів освіти громади: Алтинівський ліцей, Грузчанський ліцей та Реутинський ліцей.

За результатом останньго ігрового дня визначилася третя команда фінального етапу змагань - Атинівський ліцей. Сьогодні пройшов і фінал цих змагань , у результаті якого визначено команду-переможицю - Кролевецький ліцей 1.

ІІ-місце виборола команда юнаків ОЗ "Кролевецький ліцей 3" ,

ІІІ місце -Алтинівський ліцей . 💙💛 Щиро і безмежно вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, за можливість навчатися, проводити змагання і жити повноцінним життям в цей нелегкий час.

💙💛 РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! #РазомПереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl#scl_sumyregion 🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=1469644263618766&set=pcb.1606463316855452