Дата: 01.03.2024 11:23

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» завершено

У другий конкурсний день в доброзичливій атмосфері професійного спілкування конкурсанти, презентуючи власний досвід роботи, отримали творче піднесення, яскраві враження.

Педагоги засвідчили, що позашкілля – це різнобарвний світ, у якому кожна дитина талановита по-своєму, а кожний педагог – це творча особистість, яка має свій неповторний талант.

На підставі висновків журі, переможцями обласного етапу конкурсу визначено:

За дослідницько-експериментальним напрямом:

наукове відділення «Мовознавство»:

Харченко Анна Андріївна – керівник наукової секції «Англійська мова» комунального закладу «Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області.

За військово-патріотичним напрямом:

Береза Олег Олександрович – керівник гуртка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області.

туристсько-краєзнавчий профіль:

Котькало Євгенія Сергіївна – керівник гуртка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області.

декоративно-ужитковий профіль, народна лялька:

Шерстюк Дар’я Олександрівна – керівник гуртка комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва.

Вітаємо наших колег з перемогою!

Попереду в них відповідальна та кропітка робота – підготовка до третього етапу конкурсу. Тож бажаємо їм творчого натхнення та підкорення нових професійних вершин!

Призерами конкурсу стали:

За військово-патріотичним напрямом:

Литвиненко Юрій Сергійович – керівник гуртка Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області.

туристсько-краєзнавчий профіль:

Ахроменко Наталія Миколаївна – керівник гуртка Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради.

декоративно-ужитковий профіль, народна лялька:

Білик Інна Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе» Роменської міської ради Сумської області;

Коваленко Валентина Сергіївна – керівник гуртка комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва»;

Сотніченко Наталія Вікторівна – керівник гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.

За військово-патріотичним напрямом:

Нємцев Сергій Олексійович – керівник гуртка комунального закладу «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради Сумської області»;

Скрипкін Максим Віталійович – керівник гуртка комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради.

туристсько-краєзнавчий профіль:

Залужна Наталія Сергіївна – керівник гуртка комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

Муха Вікторія Вячеславівна – керівник гуртка комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості».

декоративно-ужитковий профіль, народна лялька:

Гомаз Наталія Олексіївна – керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді»;

Гончаренко Оксана Петрівна – керівник гуртка Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

Покотило Тетяна Вікторівна – керівник гуртка позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради Шосткинського району.

Вітаємо колег із новими професійними здобутками! Бажаємо успіхів, натхнення та подальших високих досягнень!