Звіт депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність» у Кролевецькій міській раді

Дата: 01.03.2024 14:40

Час прозвітувати про роботу фракції Європейська Солідарність в Кролевецькій міській раді. На даний час з чотирьох депутатів:

- Завгородній Сергій захищає країну в лавах ЗСУ;

- Ковальов Дмитро та Тригуб Євген несуть службу в ДФТГ з 24.02.22;

- Денисенко Наталія - в межах повноважень організовує взаємодію з військовими та ветеранами війни.

З перших годин повномасштабного вторгнення разом з мешканцями громади виконували:

- завдання по захисту територій,

- організацію та доставку гуманітарних вантажів та їх роздачу населенню,

- здійснювали пошук та ремонт покинутої техніки ЗСУ;

- допомогали підрозділам ЗСУ та окремим військовослужбовцям у безпечному виходу з оточення та у пошуку своїх військових частин;

- здійснювали інші місії, про які не можна публічно звітувати.

Також і перші полонені нас не минули.

Щодо діяльності в міській раді. За ініціативи наших депутатів відбувся розгляд та вирішення наступних важливих питань:

- щодо дотримання принципу справедливості в забезпеченні електроенергією мешканців громади взимку 22-23 років;

- щодо проведення аварійних та поточних ремонтів закладів освіти та житлового фонду;

- щодо забезпечення населення якісною питною водою;

- стосовно забезпечення військовослужбовців-земляків засобами захисту, спорядженням, технічними засобами, fpv-дронами;

- забезпечення закладів бюджетної сфери сучасними технічними засобами;

- з питань благоустрою територій, ремонту та встановлення дитячих майданчиків, облаштування бомбосховищ тощо.

За нашою ініціативою були розглянуті звернення:

- щодо підтримки захисників Маріуполя;

- збереження виплат всім категоріям внутрішньо переміщених осіб;

- залишення в бюджетах громад коштів " військового" ПДФО;

- підтримку героя-розвідника Романа Червинського.

Крайня наша ініціатива - підтримана депутатами міської ради, стосовно виплати одноразової грошової допомоги мобілізованим та контрактникам в сумі 5 тис. грн.

Не підтримали ми фінальний варіант так званої оптимізації мережі окремих закладів освіти та низку земельних питань, які, на наш погляд, не на користь громаді.

Протягом 2 років постійно допомагаємо Збройним Силам України та волонтерським спільнотам. За цей час кошти в сумі не менше 1.5 млн. грн. направлено на зазначені цілі. Було придбано та передано:

- чотири автівки;

- кілька комплектів спеціальної гуми;

- автозапчастини;

- зарядні пристрої, акумулятори;

- планшети та інше електронне знаряддя;

- дрони та засоби керування;

- засоби відеонагляду;

- турнікети та медичні засоби;

- тепловізійні приціли, дальноміри;

- інше обладнання.

Плідно співпрацюємо в більшості питань з колегами-депутатами та керівництвом міської ради. Продовжуємо працювати заради Перемоги та розвитку Кролевецької громади.

Слава Україні!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=809133871231004&set=pcb.809135077897550

Джерело https://www.facebook.com/profile.php?id=100064031949740