Дата: 04.03.2024 13:31

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Центр первинної медико-санітарної допомоги:

👉провести необхідні розрахунки та надати пропозиції щодо закупівлі дров на новий опалювальний період 2024-2025 років,

👉продовжити виїзди мобільних бригад по старостинським округам нашої громади. Звернути увагу старост на роботу з цільовими категоріями людей, які потребують медичної, соціальної та психологічної допомоги.

🔷Відділ ЖКГ:

👉провести підготовчі роботи на оголошення тендерної закупівлі послуг по грейдеруванню грунтових доріг в громаді;

👉контроль проведення робіт по омоложенню дерев по вул.Європейська в м.Кролевець;

👉провести аналіз робіт по обслуговуванню вуличного освітлення, опрацювати можливість додаткового освітлення вулиці Богдана Хмельницького, мікрорайону Кучерявий та міського парку.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉продовжити роботи по ліквідації аварійно-небезпечних ям на дорогах міста шляхом укладання "холодного асфальту" на площі Миру, вул.Виноградова;

👉розпочати роботи по видаленню порослі на узбіччі дороги вул.Виноградова (від мосту залізничного переїзду по правій стороні).

👉підготовка об'єктів благоустрою, зелених зон до нового сезону косіння (прибирання каміння, сміття)

👉якнайшвидше провести ремонтні роботи автовишки.

🔷КП "Ритуальна служба" – розпочати роботи по встановленню огорожі на кладовищі в селі Любитове.

🔷КП «Акватермо»:

- підтримувати температурний режим у соціальних закладах, враховуючи погодні умови і збільшення середньодобової т температури повітря.

🔷КП Кролевецька ЖЕК:

- розглянути можливість оновлення дитячого майданчика біля будинку по проспекту Миру, 10.

🔷Інспектору з благоустрою:

👉тримати постійний зв'язок з волонтерами, щодо проведення стерилізації безпритульних тварин, які зареєстровані і знаходяться на обліку,

👉комунікація з мешканцями громади, які готові допомогти в "Добрій справі" з безпритульними тваринами.

👉щоденний моніторинг і контроль за соціальними автобусними маршрутами.