ьогодні Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками установ, закладів, управлінь та відділів апарату і виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Дата: 04.03.2024 14:14

Були обговорені питання роботи освітніх закладів громади, соціального захисту населення, проведення культурних, молодіжних і спортивних заходів, ДЮСШ «Олімп», роботи мобільної виїзної бригади працівників центру надання адміністративних послуг населенню до старостинських округів.

👉Під час наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену за відповідний період роботу та плани роботи на поточний тиждень.

👉За результатами апаратної наради міський голова надав відповідні доручення посадовцям в межах їх компетенції. Зокрема:

🔷Відділам освіти, культури, виконавчому комітету міської ради:

👉провести необхідні розрахунки та надати пропозиції щодо закупівлі дров на новий опалювальний період 2024-2025 років.