Сьогодні розпочалась видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Дата: 05.03.2024 11:30

✅Щиро дякуємо Сумській обласній військовій адміністрації за надану допомогу, а також волонтерам Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді за вантажно-розвантажувальні роботи🤝🇺🇦

——————————————

Нагадуємо:

✅05 та 06 березня з 10.00 до 15.00 год. проводиться видача гуманітарної допомоги.

👉Сумською обласною військовою адміністрацією визначена цільова категорія отримувачів допомоги - внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих регіонів України та регіонів де ведуться активні бойові дії.

👉Отримати допомогу можна за адресою: площа Миру, 6 (Пункт видачі гуманітарної допомоги).

❗️При собі мати:

👉довідку ВПО кожного члена родини;

👉документи, що посвідчуюь особу на всіх членів родини (паспорт, код, свідоцтво про народження дитини).

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=716153200634631&set=pcb.716153803967904