НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ЛІТЕРАТУРНО-ОБРАЗОТВОРЧИЙ КОНКУРС, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Дата: 06.03.2024 16:39

У народі його звуть батьком, просто Тарасом, Кобзарем — такими простими і разом з тим такими багатогранними словами. А так називають тільки найулюбленіших, тих, хто всім серцем належав народові, був нерозривний з ним. Сьогодні в такий неспокійний, буремний час, коли наша держава виборює свою незалежність, нам, може, як ніколи, потрібна сила духу Шевченка, його віще слово, яке будить, підтримує і зміцнює в кожному безмежну любов до України.

Цьогоріч виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

З метою гідного вшанування пам’яті видатного поета, залучення молоді до творів сучасної української літератури, живопису, виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання, образотворчого мистецтва 6 березня у Центрі культури Кролевецької міської ради пройшов літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам’яті Т. Г.Шевченка. Цього року була подана рекордна кількість заявок – понад 180.

Конкурс проводився у двох номінаціях:

1) художнє читання,

2) образотворче мистецтво.

Переможці конкурсу будуть оголошені пізніше. Далі буде…