У Дитячій бібліотеці продовжуються заходи для учнів шкіл Кролевеччини з нагоди 210 річниці від дня народження великого Кобзаря

Дата: 07.03.2024 10:19

«Тернистими шляхами долі»

У перші березневі дні ми завжди згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди 210 річниці від дня народження великого Кобзаря, до дитячої бібліотеки – філії завітали учні 4-В класу Кролевецького ліцею № 1.

Разом з бібліотекарем діти обговорили нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс. Дізналися про Шевченка як художника, портретиста, пейзажиста, переглянувши альбом його художніх робіт. Юні користувачі зачитали вірші «Тече вода з-під явора», «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», складали мнемотаблиці до віршів Шевченка.

Тарас Григорович Шевченко символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=900904415376429&set=pcb.900905665376304