Оперативна інформація щодо наслідків ліквідації ворожого ракетного удару станом на 8 березня, 12.00

Дата: 08.03.2024 15:28

Аварійно-рятувальні роботи завершені.

◼️Внаслідок удару постраждало 26 осіб, 2 людини загинули. 6 – знаходяться у медичних закладах.

✅Пошкоджено приміщення школи, центральної міської лікарні, обласного центру екстреної медичної допомоги, водоканалу. Всього вибито (орієнтовно) 135 вікон, 10 дверей.

👉У лікарні пошкоджено 28 вікон та 2 дверей. Вікна закриті, проводиться прибирання території. Заклад працює, госпіталізація проводиться.

👉В Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пошкоджено адміністративну будівлю, вибито та пошкоджено 36 віконних блоків, стелю на 4 поверхах, 3 слухові вікна на покрівлі, приміщення гаражу, 12 віконних блоків, 6 автомобілів екстреної допомоги; віконні блоки в господарських приміщеннях. Всього пошкоджено 59 віконних блоків.

👉В обласному центрі крові пошкоджене 21 вікно та 2 вхідних дверей.

👉В комунальному закладі Сумської обласної ради пошкоджені 4 вікна, двері і дах.

👉У навчальному закладі пошкоджено 12 вікон, 2 дверей, стіна будівлі.

👍Електропостачання, теплопостачання, центральне водопостачання та водовідведення відновлено. Заклад працює в штатному режимі.

👉У Навчально-виробничому центрі пошкоджено 6 вікон.

👉У Будівлі СТО пошкоджено всі вікна на воротах та в цеху будівлі.

👉У будівлі водоканалу пошкоджено 5 вікон, 3 дверей.

🔷На проведення робіт з ліквідації наслідків ракетного удару було залучено 16 одиниць техніки та 92 рятувальники.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=749734490592491&set=pcb.749735260592414