Щиро вітаємо бронзового призера Чемпіонату України з лижних гонок, вихованця ДЮСШ «Олімп» Антона ЯНОВИЧА

Дата: 11.03.2024 10:08

З 02 по 09 березня на НСБ ЗВС "Тисовець" Львівська область відбувся Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. У змаганнях прийняли участь: Сумська, Київська, Тернопільська, Харківська, Волинська, Чернігівська, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Хмельницька, м.Київ.

Програма складалася з 5 видів змагань: гонки та спринт класичним та вільним стилем, спринтерська естафета.

ВІихованець ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради Янович Антон серед юнаків 2010-2011 р.н у спринтерській естафеті виборов бронзу.

Бондаренко Анна та Бондаренко Володимир також показали гарні результати.

Вітаємо наших вихованців та тренера-викладача Ларису Скороходову.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=381092348011693&set=pcb.381097724677822