На свято Весни у Кролевецькому ліцеї N5 відбувся конкурс чарівності та грації «Міс ліцею-2024».

Дата: 11.03.2024 20:07

8 березня 2024 р. актова зала Кролевецького ліцею №5 перетворилась на царство краси, грації, вишуканості. А секрет у тому, що попри повітряні тривоги, у нашому закладі освіти відбувся конкурс «Міс ліцею – 2024» серед дівчат 7-9 класів, який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного. Цьогоріч у конкурсі краси взяли участь 6 конкурсанток. Кожна з дівчат готувалась до виступу протягом тривалого часу. Програма дійства була дуже насиченою. В усіх конкурсах, а саме: «Знайомство», «Я - талант», «Моя професія», «Український віночок», «Зірки Голівуду» - кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою унікальність. Щоразу конкурсантки вражали глядачів дивовижними чарівними образами. Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум, артистизм, моральні якості дівчат.

І хоча журі та глядачі переконались, що всі дівчата дійсно красиві, розумні, талановиті, стильні, і кожну можна було назвати переможницею, та титул «Міс ліцею – 2024» отримала учениця 8 - А класу Красношапка Софія, «І Віце - міс ліцею – 2024» стала учениця 9 - Б класу Костирко Діана, «ІІ Віце – міс ліцею – 2024» - учениця 7 – А класу Петрусенко Софія, «Міс Талант – 2024» - учениця 7 – А класу Мороз Олександра, «Міс Чарівність - 2024» - учениця 7 – А класу Терещенко Вікторія, «Міс Грація – 2024» - учениця 8 – Б класу Шепет Анжела.

Пишаємося нашими дівчатами! Дякуємо ЗСУ за можливість проводити подібні заходи! Разом до Перемоги!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=326353090438173&set=pcb.326353943771421