Міський голова Віктор Лехман провів прийом громадян з особистих питань у Мутинському старостинському окрузі.

Дата: 13.03.2024 09:25

Зокрема, поспілкувались з директором СОК «Мутинчанка» - обговорили ряд проблемих питань, які виникають при водопостачанні населенню та шляхи підтримки і допомоги в разі виникнення аварійних ситуацій на водогоні.

Громадяни порушили ряд наболілих питань, а саме відновлення вуличного освітлення, приведення в порядок сміттєзвалища.

Обговорили нагальне питання з місцевим фермером.

Із старостою округу та з мутинчанами запланували виконання першочергових робіт: з грейдерування доріг, упорядкування територій і кладовищ, видалення аварійних дерев та проведення весняної толоки.

Хочу зазначити, що тільки спільними зусиллями міської ради, старостату, відповідального бізнесу та активних жителів округу – ми зможемо реалізувати заплановані завдання!