Віктор Лехман: "У цей непростий воєнний час, в умовах дефіциту бюджету складно, але важливо створити нашим дітям належні умови для активного розвитку і заняття спортом."

Дата: 13.03.2024 09:27

Батьки дітей Кролевецького ліцею №1, вихованців ДЮСШ «Олімп» звернулись з питань термінового, аварійного ремонту спортивної зали Центру культури – значно обсипалася штукатурка, пошкоджене лако-фарбове покриття, що виникли в результаті активного використання приміщення. Адже із самого ранку до обіду проводяться уроки фізичного виховання ліцеєм №1, а після обіду – вихованці ДЮСШ «Олімп» тренуються з тенісу та волейболу. Також проходять змагання різних рівнів: від відкритої першості громади до обласних чемпіонатів.

Зважаючи на те, що кошти на ці цілі у бюджеті на 2024 рік не передбачені - звернулись до наших підприємців, депутатів, меценатів.

Щиро дякую за допомогу у проведенні ремонтних робіт:

- Олександру СЛЮСАРУ- підприємцю, депутату Сумської обласної ради,

- Віктору БИКУ – підприємцю, депутату Конотопської районної ради,

- Володимиру ВЕЛЕСЮ – підприємцю, члену виконавчого комітету міської ради,

- Сергію МАЛАХОВУ – підприємцю, депутату міської ради,

- Сергію БУЙВАЛУ – підприємцю,

- Володимиру БРУЯКО – підприємцю.

Дякую за швидке та якісне виконання робіт підприємцю МИКОЛАЮ КОЗАЧИНСЬКОМУ.

Як результат: оперативно, на протязі тижня було виконано ремонт зали. І вже в оновленому приміщенні, на достойному рівні Кролевеччина приймала Міжобласний відкритий благодійний дитячий турнір з настільного тенісу на підтримку ЗСУ "Кубок Незламності" у якому взяли участь команди з міст Охтирка, Глухів, Харків, Ніжин, Короп, с.Перемога Глухівська (ОТГ) та ДЮСШ "Олімп".

Працюємо далі….

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7352566714859178&set=pcb.7352581208191062