російські злочинці завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічним об'єктам Сумської області.

Дата: 14.03.2024 16:39

Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці.

👉Внаслідок пошкоджень частина території області (тимчасово) не може приймати український телевізійний і радіосигнал.

☝️Можливі перебої з мобільним зв'язком.

‼️”Ворог веде інформаційну боротьбу, знищуючи українське мовлення. Ми не дозволимо в ній перемогти. Наразі аналізуються наслідки і вже формуються плани по відновленню. Не піддавайтесь паніці і інформаційним провокаціям. Переходьте на альтернативні засоби комунікації, довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації”, - зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, коментуючи ситуацію.

Джерело https://www.facebook.com/sumska.oda