14 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ.

Дата: 15.03.2024 10:15

Сьогодні мав честь привітати мужніх, сміливих чоловіків, які з перших днів повномасштабного вторгнення агресора - згуртувались у Добровольче формування територіальної громади, будували укріплення, блокпости, патрулювали територію громади, допомагали Силам Оборони - захищали і продовжують захищати Кролевеччину та Україну!

Від Кролевецької міської ради, депутатського корпусу та всієї нашої громади дякую добровольцям за відданість українському народу та щиру любов до рідної землі. Бажаю захисникам міцного здоров’я, сили духу, благополуччя, перемоги та миру!

Користуючись нагодою передав добровольчому формуванню пульт та окуляри для управління FPV – дроном. Дякую депутатам міської ради за одноголосне прийняття рішення про виділення коштів із міського бюджету на придбання цих приладів та щира вдячність платникам податків.

Окремо дякую працівникам культури і маленькій талановитій Насті Самаріній за організацію, проведення заходу і музичне вітання для наших воїнів.

Слава нашим оборонцям! Вічна і світла пам'ять полеглим у боротьбі за Україну!

Слава Україні!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7359552190827297&set=pcb.7359556474160202