Звіт про підсумки громадського обговорення кандидатури старости Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади Петренко Тетяни Миколаївни

Дата: 18.03.2024 10:50

Кролевецька міська рада інформує, що згідно розпорядження Кролевецького міського голови від 19 лютого 2024 року № 45 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Обтівському старостинському окрузі Кролевецької міської територіальної громади" на громадське обговорення жителів сіл Губарівщина, Погорілівка, Обтове винесена кандидатура на посаду старости Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади Петренко Тетяни Миколаївни.

Процедура громадського обговорення кандидатури старости проводилася відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Кролевецької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Кролевецької міської ради восьмого скликання від 22 жовтня 2021 року.

Громадське обговорення проводилося в два етапи: вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів та громадські слухання.

Вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів проводилось з 26 лютого 2024 року по 12 березня 2024 року.

Громадські слухання відбулися 14 березня 2024 року у селі Обтове у приміщенні сільського будинку культури.

За підсумками підрахунку підписних листів комісією з проведення громадського обговорення встановлено, що кількість учасників громадського обговорення, які підтримали запропоновану кандидатуру Петренко Тетяни Миколаївни становить 303 особи, що складає більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Згідно статті 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 6.2. Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Кролевецької міської територіальної громади, кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) сільським, селищним, міським головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) отримала підтримку у старостинському окрузі, зокрема, з кількістю жителів до 1500 - більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Враховуючи вищевикладене, кандидатура на посаду старости Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади Петренко Тетяни Миколаївни вважається погодженою з жителями Обтівського старостинського округу.