18 березня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

Дата: 18.03.2024 14:39

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Керівникам структурних підрозділів: 👉організувати та продовжити роботу по прибиранню прилеглих територій від гілля, опалого листя та сміття.

🔷КП «Кролевецька лікарня»:

👉опрацювати питання виїзду профільних лікарів до жителів старостинських округів громади.

🔷Відділ ЖКГ, моніторинг і контроль:

👉 виконання робіт з весняного прибирання територій у місті і старостинських округах,

- освітлення стадіону Кролевецького ліцею №1, мікрорайону «Кучерявий Хутір» та с.Мутин,

👉спільно з інспектором з благоустрою, старостами старостинських округів провести роз’яснювально-попереджувальну роботу із жителями громади про заборону спалювання сухої трави та листя,

👉за проведенням робіт по омоложенню дерев по вул.Європейська в м.Кролевець.

🔷КП «Акватермо»:

👉підтримувати температурний режим у соціальних закладах, враховуючи погодні умови і збільшення середньодобової температури повітря.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉провести обстеження дитячих майданчиків на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків,

- продовжити роботи по виконанню Програми підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП "Ритуальна служба" :

👉продовжити роботи по встановленню огорожі на кладовищі в селі Любитове, ремонту паркану кладовища по вул.Ранкова та прибирання, розчищення міських цвинтарів.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉виконати роботи з очищення приймачів з водовідведення на автомобільній дорозі по проспекту Миру від замулювання,

👉продовжити роботи з прибирання вулиць, тротуарів, зелених зон, скверів, парків, автобусних зупинок, пішохідних переходів від сміття, гілля, сухого листя та грунтових наносів.

👉продовжити роботи по омолоджувальному обрізанню дерев та облаштування клумб по вул. Європейська.

🔷Інспектору з благоустрою продовжити:

👉спільно із старостами у тісній співпраці з підрозділом ДСНС та правоохоронцями -роботу по недопущенню спалювання сухої трави та листя на території міста і старостинських округів,

👉ведення сторінки в мережі фейсбук і постійну комунікацію з мешканцями громади, що готові допомогти в "Добрій справі" з безпритульними тваринами,

👉щоденний моніторинг і контроль за соціальними автобусними маршрутами.