Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів прийом громадян з особистих питань у Дубовицькому старостинському окрузі.

Дата: 20.03.2024 14:54

Провів прийом громадян з особистих питань у Дубовицькому старостинському окрузі.

Спільно із старостою, керівником ТОВ «Дубовичі», директором школи та жителями села, які звернулись - обговорили проблемні питання, які потребують нагального вирішення. А саме: шляхи підтримки і допомоги кооперативу «Струмочок», чищення колодязів, вуличного освітлення села, у тому числі Набережної, ліквідації аварійних дерев на кладовищі, захаращеність нежитлових будинків приватного сектору, облаштування внутрішнього туалету для дітей дошкільної ланки, оновлення комп’ютерного класу школи та вирішення особистих питань.

Також, разом із жителями Дубович обговорили та запланували виконання першочергових завдань: грейдування, підсипки доріг та видалення аварійних дерев на вулицях села.

Всі проблемні питання, які були підняті під час прийому громадян - взято під особистий контроль та доручено відповідальним службам їх якнайшвидшого вирішення.

Міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7380313145417868&set=pcb.7380313865417796