«Щасливе життя – як ми його розуміємо?». Під такою назвою відбувся тренінг, а також арт-терапевтичне заняття від Ресурсного центру для жінок I UNICEF м.Конотоп CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» для підопічних Кролевецького будинку- інтернату.
20 березня – Міжнародний день щастя. В Кролевецькому будинку-інтернаті відбулося одразу два тематичних заходи: психологічне заняття з елементами тренінгу «Щасливе життя – як ми його розуміємо?» а також арт-терапевтичне заняття від колег з Ресурсного центру для жінок I UNICEF м.Конотоп CO «Light of Hope»/БО «Світло надії». Спочатку підопічні з’ясовували значення поняття «щастя», ділилися своїми думками і роздумами щодо основних ознак щасливої людини, визначали складові щасливого життя та від чого залежить щастя кожного з нас. Потім з ентузіазмом долучилися до опановування технікою малювання соленим тістом, яка допомагає відкрити внутрішні ресурси та прихований творчий потенціал, розвиває дрібну моторику, образотворчі здібності та уяву, сприяє гармонізації психічного стану та зняттю психоемоційної напруги. Дякуємо психологу Ользі Гребеник та соціальному працівнику Авраменко Анні за цікавий досвід та чекаємо на нові зустрічі!
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=742087554716909&set=pcb.742092214716443