ЧАС КОЛИ ВІРИШ У КАЗКУ

Дата: 20.03.2024 16:15

0 березня проводиться Всесвітній день казки - виник за ініціативи Швеції в 1991 році.

Ця ідея зародилася в голові невідомо кого. Можливо, вона з'явилася за помахом чарівної палички у світі, сповненому таємниць, а можливо, була з любов'ю приготована в казковому місці. І тепер ця ідея прийшла до нас, ми почули цей заклик.

З 2004 року світ вирішив активно відзначати розповідання історій по-своєму, по одній темі на рік - така основна ідея. Цього дня казкарі з усього світу збираються разом, щоб по-своєму відзначити чудові історії та книжки, які їх містять.

Крім того, мета Дня казки - охопити нову аудиторію, долучити її до задоволення читання.

Вихованці Дошкільного підрозділу Тулиголівського ліцею Кролевецької міської ради доєдналися до сьогоднішнього свята та з задоволенням прочитали улюблені казки

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=921549246639350&set=pcb.921549683305973