НАВІТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ РОЗПУСКАЮТЬСЯ КВІТИ… РОБОТИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!

Дата: 21.03.2024 12:01

Сьогодні інспектор з благоустрою Ольга ДЯЧОК і працівники комунального підприємства «Ремдільниця» продовжують висаджувати троянди на квітниках нашого міста.

👉Напередодні працівники «Ремдільниці» продискували відповідні ділянки для висаджування троян по вул.Європейська.

☝️«Всі троянди власно вирощені і передані на благо нашій громаді. Розпочали роботи з «круга» на Площі Миру і далі будемо рухатись по вулиці Європейська. Також, замінені сорти троянд в бетонних клумбах (висаджено сорт Омаж а Барбара), створено нові локації по вул.Європейській: від «кругу» по правій стороні та магазину «Шарм». Планується додаткове підсаджування троянд по місту замість вкрадених за осінньо-зимовий період (викрадено 39), не перезимували за погодних умов 13» - зазначила Ольга Юріївна.

🤝Щиро дякуємо інспектору за БЕЗКОШТОВНО надані кущі троянд для нашої громади, які своїм різнобарв’ям радуватимуть всіх мешканців і гостей міста🤝🇺🇦

❗️❗️Шановні Кролевчани та гості міста, ПРОСИМО Вас дбайливо та по - людськи ставитися до "жителів" нашої громади - троянд!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=724436379806313&set=pcb.724437259806225