Сьогодні учасники клубу «Калина» мали нагоду долучитися до гарної сучасної поезії – знайомства з творчістю військового та поета Павла Вишебаби, який декламував власні вірші прямо з війни….

Дата: 21.03.2024 15:49

«Тільки не пиши мені про війну»

Поетичний голос часу – Павло Вишебаба

Учасників членів клубу «Калина» об’єднує любов до літератури. Сьогодні калиняни мали нагоду долучитися до гарної сучасної поезії – знайомства з творчістю поета Павла Вишебаби. Поети здатні як ніхто відчути та описати стан і почуття людей і суспільства. Після повномасштабного вторгнення одним із таких трансляторів став Павло Вишебаба – військовий та поет, який декламував власні вірші на коротеньких відео, прямо з війни. Його рядки влучили у саме серце сотням тисяч українців у всьому світі. Своїми віршами Павло Вишебаба привернув давно небачену увагу до української поезії: декламація автора набирає мільйони переглядів у соцмережах, про вихід нових текстів пишуть у ЗМІ, вірші Вишебаби читають у пройм-тайм на центральних телеканалах, їх кладуть на музику та озвучують на проукраїнських мітингах по всьому світу різними мовами. Для багатьох ці тексти стали літописом почуттів українців у режимі онлайн, а Вишебаба – поетичним голосом часу. Збірка його віршів «Тільки не пиши мені про війну» - вже стала бестселером українського книжково ринку і продовжує займати провідні позиції серед топ продажів. А ще, на офлайн зустрічах Павло Вишебаба читає власні вірші та збирає кошти для ЗСУ.