Безкоштовна доставка ліків через “Укрпошту” відтепер доступна для всіх жителів Сумської області

Дата: 22.03.2024 11:13

Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” відтепер охоплює не лише прикордонні населенні пункти Сумщини, а й всю область.

Проєкт спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

• доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;

• доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;

• медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».

➡️Щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати та за програмою «Доступні ліки». Замовлення буде надіслано до найближчого відділення безоплатно.

❓У разі виникнення питань просимо звертатися за допомогою до медичних працівників закладу, сільським мешканцям до медичних працівників АЗПСМ, СЛА,ФАП/ФП