Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

Дата: 25.03.2024 10:59

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Керівникам структурних підрозділів 👉організувати та продовжити роботу по прибиранню прилеглих територій від гілля, опалого листя та сміття.

🔷Центр первинної медико-санітарної допомоги:

👉продовжити роботи з підготовки до нового опалювального періоду 2024-2025, щодо заготівлі дров.

🔷Відділ ЖКГ, контролювати виконання:

👉плану робіт по заміні водогону в м.Кролевець,

👉прибирання міста,

👉провести аналіз обстеження дитячих майданчиків по місту. При необхідності запланувати проведення ремонтних робіт,

👉моніторинг та контроль робіт по освітленню дитячого майданчика в міському парку.

✅КП «Ремдільниця»:

👉чищення від піску і грунтових наносів доріг міста з асфальтовим покриттям,

👉продовжити роботи по обпилюванню дерев по вул.Європейська;

👉забезпечити своєчасне вивезення гілля з вулиць міста.

🔷КП "Акватермо":

👉провести відповідні роботи щодо завершення опалювального періоду сезону 2023-2024 року та підготовки до нового 2024-2025 опалювального сезону. Звернути увагу на опалювальні котли у навчальних закладах громади.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити роботи по обпилюванню дерев на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, враховуючи звернення їх мешканців.

🔷КП "Ритуальна служба":

👉продовжити роботи по встановленню огорожі на кладовищі в селі Любитове,

👉викорчування пнів після видалення дерев на клащовищах в мікрорайоні Андріївка та с.Реутинці.

🔷Інспектору з благоустрою:

👉забезпечити доставку безпритульних тварин на стерилізацію, яка планується на цьому тижні згідно черги,

👉по кожному із соціальних автобусних маршрутів розробити графік зупинок по місту і селам та довести його старостам та мешканцям старостинських округів громади.