НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРОХОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Дата: 25.03.2024 15:25

#тижденьдитячогочитання

Сьогодні, у дитячій бібліотеці - філії, розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2024, який проходить під гаслом «Читаєш ти, читаю я, читає Україна».

Перший день Тижня присвячений письменнику - Великому Кобзарю, видатному українському поету Тарасу Григоровичу Шевченку. До бібліотеки завітали учні 3-Б класу Кролевецького ліцею № 1. З метою вшанування видатного сина українського народу, провели день письменника «Шевченкові думи переживуть віки», діти ознайомилися з цікавими та маловідомими фактами біографії Великого Генія, з його творчістю для дітей, стали активними учасниками літературознавчої вікторини, читали вірші.

Нехай Шевченкові ідеали завжди будуть нашим провідником у навчанні, розвитку та захисті Батьківщини, як наш внесок в успішне майбутнє незалежної європейської України.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=913465054120365&set=pcb.913466684120202