Щиро вітаємо команду ДЮСШ «Олімп» із «сріблом» першої ліги Відкритої першості Конотопського району з футзалу сезону 2024 року

Дата: 26.03.2024 15:48

Закінчилася Відкрита першість Конотопського району з футзалу-2024.

Всього взяло участь 15 команд. Від Конопської громади брали участь 2 команди, Кролевецької - 5 , Шостинської - 2, Дубов’язівської - 3, Путивльської - 2, Буринської - 1.

Команди змагалися у двох групах (Група А, Група Б). До Вищої ліги вийшли команди: ФК "Віталія" (с.Ч. Слобода), ФК Дубов’язівська громада, ФК "Колос" (м.Шостка) та ФК "Діброва" (с.Дубовичі). До Першої ліги - "Юніори" (м.Конотоп), ФК "Лотос" (с.Курилівка Дубов’язівської селищної ради), "Ярославна" (м.Путивль), ДЮСШ Кролевецької міської ради.

24 березня відбулися фінальні ігри Вищої та Першої ліги у місті Конотоп. У напруженій спортивній атмосфері тривала неймовірно запекла боротьба найсильніших команд за титул переможця. Адже фінал!

Привітав переможців та вручив нагороди командам начальник Конотопської РВА Павло ДУДКО. Переможцем Вищої ліги чемпіонату та володарем Кубку став ФК "Віталія" (с. Чернеча Слобода Дубов’язівської селищної ради). Срібним призером - ФК "Колос" (м.Шостка), бронзовим призером - ФК "Дубов’язівська територіальна громада".

Лідером у Першій лізі чемпіонату став ФК "Лотос" (с.Курилівка Дубов’язівської селищної ради). Срібним призером ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради, бронзовим призером - ФК "Юніори" (м.Конотоп).

Команди були нагороджені грамотами, медалями, кращі гравці команд - памятними статуетками

Голова Асоціації футболу Конотопського району Ігор ЖИЛА подякував керівникам, депутатським корпусам громад, представникам команд і бригадам суддів за участь у Відкритій першості Конотопського району з футзалу - 2024.

Дякуємо ЗСУ ! Слава Україні! Разом до перемоги!