Сьогодні провів виїзний прийом громадян з особистих питань у селі Божок.

Дата: 27.03.2024 09:09

Із мешканцями села і старостою Божківського старостинського округу Юрієм Замулою обговорили та запланонували роботи, що стосуються сфери житлово-комунального господарства. А саме: спилювання аварійних дерев, ремонт грунтових доріг (підсипка, грейдерування), вуличного освітлення, регулярного транспортного сполучення, можливість надання допомоги з транспортом для доставки дитини-інваліда в Кролевецький ліцей № 2 для індивідуального навчання.

Разом з директором СТОВ «Ранок» Миколаою Мироненком обговорили питання співпраці.

Всі звернення, які озвучили сьогодні божківці, вже в роботі та будуть вирішуватись найближчим часом – таке доручення дав керівникам профільних структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7404976262951556&set=pcb.7404984459617403