ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ!

Дата: 27.03.2024 09:16

Забезпечення індивідуального та якісного підходу до надання послуг з психологічної підтримки та допомоги різним категоріям населення, які звертаються за послугами до служби зайнятості, наразі, є досить актуальним і необхідним. Саме тому 26 березня 2024 року відбулася робоча зустріч начальника Кролевецького відділу Конотопської філії сумського обласного центру зайнятості Людмили Шумило та директора Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради Ольги Романенко, результатом якої стало підписання Меморандуму про співпрацю.

Зазначений документ передбачає співпрацю та координація зусиль з метою надання послуг психологічної підтримки та допомоги різним категоріям населення, в тому числі учасниками бойових дій та членам їх сімей, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, внутрішньо-переміщеним особам та іншим категоріям, які є клієнтами служби зайнятості задля подолання наслідків посттравматичних стресових розладів у даної категорії осіб.