Сьогодні, 28 березня відбулось засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Дата: 28.03.2024 17:39

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять нашого Героя-захисника ЄФІМЕНКА Євгена Миколайовича, який віддав своє життя за Україну її свободу і незалежність.

Всього розглянуто 42 питання порядку денного, серед яких:

👉Про внесення змін до розпису бюджету Кролевецької міської територіальної громади на 2024 рік.

👉Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради від 18 січня 2024 року № 03 "Про організацію суспільно корисних робіт та запровадження трудової повинності на території Кролевецької міської територіальної громади".

👉Сьогодні члени виконкому розглянули та затвердили рішення «Про комісію з розгляду питань щодо надання компенсації з місцевого бюджету за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Кролевецької міської територіальної громади», Положення про комісію і її склад. Крім того, затвердили рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації з державного бюджету за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Кролевецької міської територіальної громади в рамках програми еВідновлення.

Одноголосно прийняли рішення про надання дозволу на проведення робіт з благоустрою прилеглих територій за адресами: вулиця Франка та вул.Європейська міста Кролевець. Кролевецький міський голова Віктор Лехман подякував соціально відповідальному бізнесу, який у цей складний час інвестує у Кролевецьку громаду.

Також, члени виконкому розглянули, обговорили та прийняли рішення із соціальних питань та комунального майна.

Дякуємо членам виконкому за плідну і конструктивну роботу.