Дата: 01.04.2024 11:36

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Керівникам структурних підрозділів: 👉організувати «чистий четвер» продовжуючи роботи з прибирання прилеглих територій.

🔷Центр первинної медико-санітарної допомоги, Кролевецька ЦРЛ:

👉контроль за відповідним температурним режимом у приміщеннях,

👉при прибиранні територій - звернути увагу на парк Перемоги, що знаходиться навпроти лікарні.

🔷Відділ ЖКГ, контролювати виконання:

👉з весняного прибирання міської територіальної громади,

👉робіт з обслуговування вуличного освітлення, звернути увагу на Мутинський старостинський округ та мікрорайон Кучерявий хутір.

💪КП «Ремдільниця»:

👉чищення від піску і грунтових наносів доріг міста з асфальтовим покриттям;

👉продовжити роботи по обпилюванню дерев по вул.Європейська;

👉забезпечити своєчасне вивезення гілля з вулиць та прибудинкових територій міста. Звернути увагу на територію за будинком 13 по проспекту Миру.

🔷КП "Акватермо":

👉продовжити підготовчі роботи до нового 2024-2025 опалювального сезону.

👉провести аналіз залишку дров після завершення опалювального періоду сезону 2023-2024 року.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити роботи по обпилюванню дерев на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, враховуючи звернення їх мешканців.

🔷КП "Ритуальна служба":

👉продовжити висаджування ялинок на кладовищі по вулиці Зелена м.Кролевець.