У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами полонених льотчиків, які обороняли Маріуполь.

Дата: 02.04.2024 11:24

На запитання рідних відповідав Секретар Координаційного штабу, бригадний генерал Дмитро Усов.

➡️ Перш за все рідних цікавили ймовірні причини призупинення обмінів вертолітників. Враховуючи критичний стан здоров'я Оборонців, присутні шукали ймовірні шляхи та важелі впливу на країну-агресорку.

☝️Детально обговорили способи підтвердження полону, отримання інформації про місця утримання, винесення псевдо-вироків ув'язненим льотчикам.

💬“Щоб сприяти поверненню з неволі Захисників та цивільних, Координаційний Штаб готовий підтримувати ініціативи об'єднань родин налагодити контакти з представниками третіх країн. Ми можемо надавати необхідну допомогу з комунікацією, перекладом та підготовкою відповідних звернень”, - зазначив Дмитро Усов.

Ми пам'ятаємо про кожного і наполегливо працюємо для звільнення наших громадян.