Сьогодні, 2 квітня у Кролевецькій міській раді депутатський день. Розпочався він із засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Дата: 02.04.2024 11:53

Провела засідання комісії – її голова Наталія НАЗАРЕНКО. В роботі комісії взяли участь депутати: Володимир БУЛАХ, Юлія БУРА, Сергій ПЕТРУСЕНКО та керівники структурних підрозділів міської ради.

Присутні розглянули проєкти рішень, які стосуються уточнення площі земельних ділянок, дозволів на виготовлення документації із землеустрою, дозволів на розроблення проєктів землеустрою та інші. Всього депутатами було розглянуто 11 питань порядку денного.

Всі проекти рішень сорок дев’ятої сесії міської ради із земельних питань депутатами постійної комісії були детально розглянуті та обговорені.

Члени комісії вирішили винести земельні питання на розгляд сесії, яка відбудеться 04 квітня 2024 року.