Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і зак

Дата: 02.04.2024 17:25

Провела засідання її голова Ольга Петрова.

У роботі комісії взяли участь: секретар міської ради Сергій Козинець, заступник міського голови В’ячеслав Жовтя, керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

Депутати заслухали та обговорили питання: Про затвердження на посаду старости Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади.

А також, про внесення та затвердження змін до Програм: соціального захисту населення, забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, розвитку фізичної культури і спорту, розвитку освіти та інші.

Після обговорення питання були рекомендовані до розгляду на сорок дев’ятій сесії міської ради, яка відбудеться 4 квітня.

Дякуємо депутатам за конструктивну та злагоджену роботу.