Щиро вітаємо юних вихованців Центру позашкільної освіти та їх тренера Вікторію Ростальну з достойним представленням нашої громади на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Дата: 03.04.2024 16:08

27.03 -01.04.2024 вихованці Центру позашкільної освіти взяли участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування у м.Ужгород. У цих змаганнях взяли участь більше 700 найкращих спортсменів з усіх куточків України. Вихованці туристсько-краєзнавчого напряму у складі Страфуна Кирила, Сороки Зоряна, Сороки Любомира, Войтенка Євгенія, Левітіна Дениса, Мудрагелі Лідії, Страфуна Кирила, Левітіна Олега, склали гідну конкуренцію, показавши результати у першій третині протоколу (тренер Вікторія Ростальна).

А ще діти морально відпочили від постійних тривог.

Тренуймося далі!