Розпочалася демобілізація військовослужбовців, які проходили строкову службу.

Дата: 04.04.2024 13:46

Згідно указу президента України мають бути звільнені усі строковики упродовж квітня-травня 2024 року. Для прийняття на облік військовозобов’язаних вони повинні прибути до ТЦК та СП за місцем проживання.

Після звільнення зі строкової військової служби громадяни мають право отримати грошову допомогу за місцем реєстрації у розмірі одного прожиткового мінімуму станом на 01 січня календарного року призову на строкову військову службу згідно постанови КМУ від 08.04.2015 № 185.

У разі, якщо на момент призову особа працювала, то отримає середню заробітну плату на день призову, для цього надає довідку з місця роботи про середню заробітну плату на день призову (середнє значення у розрахунку між двома повністю відпрацьованими місяцями перед призовом, розрахунок ведеться згідно Постанови КМУ від 08.02.1995 року № 100).

При собі мати:

• Військовий квиток;

• Припис з військової частини про прибуття до місця проживання;

• Паспорт + витяг (довідка) про місце проживання;

• Ідентифікаційний номер (код);

• Реквізити карткового рахунку банку – ПриватБанк чи Ощадбанк, які містять IBAN (наприклад UA000000000000000000000000000);

• Довідка з місця роботи за 2 повністю відпрацьовані місяці перед призовом.