На початку квітня 2022 року російські війська під натиском Сил оборони почали ганебно втікати з території Сумської області.

Дата: 04.04.2024 13:53

квітня два роки тому більша частина ударних груп ворога була вже за межами Сумщини.

✊Ще кілька днів російських недобитків наші захисники “виловлювали” в лісах.

☝️11 квітня підрозділи 5-го прикордонного загону відновили контроль на раніше непідконтрольних ділянках державного кордону в Сумській області.

🇺🇦На Сумщині переможно замайоріли синьо-жовті прапори!

🤝Дякую жителям області, які 2 роки тому об'єдналися, щоб вигнати росіян з нашої території. 24 лютого всі ви в один день стали військовими, розвідниками, партизанами, волонтерами – ГЕРОЯМИ!

🤝Дякую нашим Збройним Силам, особливо захисникам-Холодноярівцям, героїчній територіальній обороні, кожному, хто працював на звільнення Сумщини від ворога.

🙏Вічна пам'ять і шана Захисникам і Захисницям, які віддали життя за рідну землю, людям, які загинули від рук ворога.

✊Наші Захисники і Захисниці сьогодні роблять все можливе, щоб більше нога ворога не ступала на Сумську землю, щоб настала Велика Перемога України!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою, начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.