З глибоким сумом та скорботою повідомляємо: мужньо виконуючи свій обов’язок, в бою під час захисту України, її свободи і незалежності загинув наш воїн-земляк, Герой – захисник Олександр КИРИЄНКО.

Дата: 04.04.2024 13:55

Солдат КИРИЄНКО Олександр Васильович, 01.04.1974 р.н., народився у с. Заріччя Кролевецького району. з 1981 по 1989 рік навчався у Гречкинській ЗОШ. Після переїзду родини, проживав у селі Тулиголове. Працював у ДП «Конотопський лісгосп». 26.07.2023 року був мобілізований. Захищав Батьківщину у 466 окремому піхотному батальйоні.

Будучи відданим військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконуючи свій військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 25.03.2024 року в районі населеного пункту Роздолівка Донецької області.

У військовослужбовця залишились дружина, двоє дітей та сестра.

Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.