На Сумщині прикордонники відбили російським диверсантам бажання пробратися вглиб України

Дата: 15.04.2024 13:13

Активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп на напрямку Сумської області залишається досить високою. Для протидії ворожим диверсантам підрозділи Сил оборони застосовують усі можливі контрзаходи.

Учора на Сумщині прикордонники, які виконували бойове завдання на одному з напрямків держкордону, виявили декілька осіб ворожої диверсійно-розвідувальної групи, які рухалися з території країни-агресора.

По диверсантах одразу відкрили вогонь на ураження. Відстрілюючись зі стрілецької зброї загарбники відступили.

Державна прикордонна служба України та інші складові Сил оборони роблять усе необхідне, аби захистити українську територію від російського агресора.