Сьогодні Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками установ, закладів, управлінь та відділів апарату і виконавчого комітету Кролевецької міської ради

Дата: 15.04.2024 15:31

Обговорили питання роботи освітніх закладів громади, соціального захисту населення, проведення культурних, молодіжних і спортивних заходів, ДЮСШ «Олімп», роботи мобільної виїзної бригади працівників центру надання адміністративних послуг населенню до старостинських округів.

👉Під час наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену за відповідний період роботу та плани роботи на поточний тиждень.

🔷За результатами апаратної наради міський голова надав відповідні доручення посадовцям в межах їх компетенції, у тому числі:

👉продовжити роботу з розроблення проектно-кошторисної документації до проєктів для участі в конкурсах із залученням коштів донорів,

👉відділу культури і туризму та відділу освіти при організації прибирання прилеглих територій до закладів: особливо звернути увагу на прибирання територій біля Центру культури та Кролевецького ліцею №1 (за школою).