Дата: 25.04.2024 15:41

Сьогодні, 25 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв-захисників Кириєнко Олександра Васильовича, Пономаренка Івана Миколайовича, які віддали своє життя за Україну її свободу і незалежність.
Всього розглянуто 30 питань порядку денного, серед яких:
Про підсумки виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за І квартал 2024 року;
Про внесення змін до розпису бюджету Кролевецької міської територіальної громади на 2024 рік;
Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування;
Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Кролевецької міської територіальної громади.
Також члени виконкому розглянули та затвердили рішення "Про затвердження актів з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених військовою агресією російської федерації на території Кролевецької міської територіальної громади".
Одноголосно прийнято рішення про надання дозволу на проведення робіт з благоустрою (поточного ремонту) частини тротуару по вулиці Європейська, будинок № 16.
Також, члени виконкому розглянули та прийняли рішення із соціальних питань та комунального майна.
Дякуємо членам виконкому за плідну і конструктивну роботу.