З глибоким сумом та скорботою повідомляємо: мужньо виконуючи свій обов’язок, в бою під час захисту України, її свободи і незалежності загинув наш воїн-земляк, Герой – захисник Максим КОПА.

Дата: 01.05.2024 16:06

Солдат КОПА Максим Олександрович, 09.01.1992 р.н., народився та проживав у с.Дубовичі, закінчив Дубовицьку ЗОШ, добровільно вступив до лав Збройних Сил України 15 березня 2022 року, проходив службу у 118 окремій механізованій бригаді.

Загинув 29.07.2023 року під час виконання бойового завдання в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області. До цього часу вважався зниклим безвісти.

У військовослужбовця залишились двоє дітей та сестра.

Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.