У рамках тижня майстерності художньо-естетичного напряму проходить виставка-конкурс дитячих робіт під назвою "Разом до перемоги".

Дата: 02.05.2024 13:50

Вихованці Центру позашкільної освіти ретельно готувалися відповідно до номінацій: "Декламування віршів", "Проба пера", "Фотографія", "Патріотичний виріб", "Малюнок", "Плакат". Всі роботи неповторні та мають патріотичний характер. Переглянути роботи вихованців можна у художньо-естетичному напрямі, виставка діє до 05 травня.

Нагородження переможців виставки-конкурсу відбудеться 03 травня на святі "Разом до перемоги", що пройде у художньо-естетичному напрямі.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=448835017657589&set=pcb.448841360990288