ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 03.05.2024 11:54

Вже цими вихідними в Україні 🇺🇦 відзначатимуть одне з найважливіших свят - Великдень 🐣

Тому під час святкування необхідно пам’ятати про безпеку своїх дітей👧:

🔹 Забезпечте дітям безпечні ігри та розваги. Уникайте ігор з використанням гострих предметів або легкозаймистих матеріалів. Визначте безпечні місця для гри, де діти будуть під наглядом дорослих.

🔸 Під час фарбування пасок або писанок, переконайтеся, що використані матеріали безпечні для дітей. Уникайте використання хімічних барвників або інших небезпечних речовин.

🔹 У разі отримання сигналу "Повітряна тривога". Будьте уважні та негайно пройдіть в укриття.

🔸 Необхідно неухильно дотримуватися комендантської години. У кожному регіоні вона може відрізнятися, тому дізнайтеся про її початок та закінчення заздалегідь, на офіційних сторінках органів місцевої влади.

🔹 Якщо плануєте відпочинок з дітьми на відкритому повітрі або пікнік, переконайтеся, що місце безпечне для дітей і відповідає всім вимогам безпеки.

Для того, аби Великодні свята пройшли вдало потрібно дотримуватися цих правил. Адже тільки від вас залежить особиста безпека та благополуччя рідних і близьких. 🙏

Бажаємо всім безпечних Великодніх свят! Будьте здорові!

Ювенальна Поліція України