Міський голова провів прийом громадян з особистих питань у Ярославецькому старостинському окрузі.

Дата: 09.05.2024 15:12

Сьогодні, 09 травня, провів прийом громадян з особистих питань у Ярославецькому старостинському окрузі.

Разом із старостою, медичними працівниками та жителями громади, які звернулись - обговорили проблемні питання, які потребують нагального вирішення. А саме: умов роботи Ярославецької медичної амбулаторії в осінньо-зимовий період, надання фінансової допомоги та твердого палива родині військовослужбовця, видалення аварійних дерев.

Також, намітили дорожню карту спільної роботи по:

- грейдуванню і підсипці доріг по вулицям Горбачівська, Воловиків і Генерала Грищенка;

- облаштування колодязя громадського користування по вул.. Федора Моргуна;

- залученню працівників культури до проведення благодійних заходів на підтримку наших захисників;

- а також спортивних заходів із залученням ФК «Ярославець».

Всі проблемні питання, які були підняті під час прийому громадян - взято під особистий контроль та доручено відповідальним службам їх вирішення.

Кролевецький міський голова Віктор Лехман