У бібліотечних закладах Кролевеччини проводяться заходи присвячені Дню матері

Дата: 10.05.2024 10:32

«Моя матуся....»

Свято Матері приходить до нас щороку, сонцесяйне, заквітчане і дуже щире. Приходить у другу неділю травня, коли сонце своїм промінням зігріває весняну землю. До дитячої бібліотеки – філії завітали учні 1-В класу Кролевецького ліцею № 1. Захід розпочався дуже цікаво та весело, дітки розповідали про своїх матусь, дізналися легенду, «Мого ангела звати мама». Далі була запланована творча майстерня «Подарунок для матусі», але на жаль втрутилася повітряна тривога.

12 травня давайте від усієї душі привітаємо дорогих мам з їх святом. Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=946362840830586&set=pcb.946363277497209