«Простір вільного спілкування набирає обертів»!

Дата: 10.05.2024 17:56

Отримав масу позитиву та естетичного задоволення від спілкування з талановитими майстринями: Інною Сергієнко – квіткова терапія, Світланою Гайдученко – творчі роботи картин з кісток риби і тіста, Наталією Заплаткіною – солодощі, домашня випічка та від творчих майстерень, фотосушки і дитячих локацій. Дійсно «Простір вільного спілкування набирає обертів»!

Щиро дякую майстриням, працівникам культури, учасникам заходу та всім причетним за організацію та проведення непересічного наповненого позитивом і добром заходу.

Особливо дякую Громадській організації «Ініціативний центр сприяння та розвитку громадського почину «Єднання», Фонду «Партнерство за сильну Україну» (Кіномікс) та Громадській організації «Воргол» за надання допомоги у розвитку Простору вільного спілкування, який відкритий для всіх мешканців Кролевеччини та наших гостей!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=7602422406540273&set=pcb.7602427009873146