ЩЕДРА ТАЛАНТАМИ КРОЛЕВЕЧЧИНА: «СВОЯ ДОРОГА» ВАЛЕНТИНИ МИРОНЕНКО

Дата: 15.05.2024 17:22

Сьогодні у Публічній бібліотеці відбулась визначна подія в літературному житті Кролевеччини – творча зустріч та презентація нової поетичної збірки «Своя дорога» нашою землячкою, високопрофесійною журналісткою, Берегинею Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» 2016 року, відомою поетесою Валентиною Мироненко (Бережна).

Привітати Валентину Степанівну з новою поетичною збіркою завітали заступник Кролевецького міського голови В’ячеслав Жовтя, наш земляк, заслужений лікар України, депутат Сумської обласної ради Володимир Горох, заслужений працівник культури України Валентина Зенченко, колеги по перу – Надія Данченко, Микола Калюк, друзі, працівники культури і Мистецької школи, учні Кролевецького ліцею N2 та шанувальники її поезії.

Захід, сповнений любові до рідної землі, щемливих спогадів про дитинство, зігріте теплом батьківської хати, високої духовності, людяності та краси. Світла й прекрасна поезія, яку прочитала сама поетеса, декламували учні та виконували в музичному оформленні творчі колективи та виконавці - наповнила серця усіх присутніх патріотизмом, теплотою і ніжністю, вдихнула в кожного свої почуття.

Зал, який зібрав багато шанувальників її поезії щиро аплодував Валентині Степанівні, а як вдячність – кролевецький тканий рушник, прекрасні квіти та подарунки від друзів!

Щиро пишаємось та дякуємо Валентині Степанівні за її натхненну поезію, яка прославляє життя, красу людської душі і рідний, рушниковий Кролевецький край🤝🇺🇦

Кролевецький мій край,

Рушниковий розмай,

Спів бандури і спів солов’я.

Хай минають роки,

Заростають стежки,

Та навіки я буду твоя.

Ти – батьківський поріг,

Що стрічає з доріг,

Ти – моєї душі оберіг.

Рідний Бистрик – мій світ –

Золотий алфавіт –

Простеляє зелений моріг.

Кролевецька земля,

То ліси, то поля,

Сейм з Десною цілують тебе.

У ромашках луги,

Тут мої береги

Пролягли до високих небес.

Я багато пройшла,

Та ніде не знайшла

Краще тебе, любове моя.

Кролевецький мій край,