ЩИРО ВІТАЄМО ЖУРНАЛІСТІВ З ПРРФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 06.06.2024 13:28

Шановні працівники та ветерани засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста.

Щоденно, 24/7 Ви працюєте, щоб наповнити інформаційний простір важливими новинами, висвітлити події і факти життя Кролевеччини і її людей, попередити про небезпеки, спростувати фейки та захистити читачів від ворожої пропаганди!

Дякую та бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, щоб і надалі Кролевецька громада з’являлася у ваших матеріалах лише з позитивними новинами, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, перемоги і миру та щедрих Божих благословінь!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН